Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Downloader 3.3.698 SR2

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: MetaProducts ® Corporation.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 583

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Mass Downloader 3.3.698 SR2

Mass Downloader 3.3.698 SR2  to niewielki program do pobierania pojedynczych plików z Internetu. Mass Downloader znacznie przyspiesza download danych oraz obsługuje protokoły HTTP, HTTPS, FTP, RTSP, MMS, MMST, potrafi wznawiać przerwane połączenie oraz bardzo dobrze współpracuje z przeglądarką Internet Explorer. Pożyteczną cechą programu jest możliwość podglądu plików ZIP i RAR i zaznaczenie do pobrania jedynie wybranych elementów. Mass Downloader po polsku nie jest dostępny jednak prostota obsługi powinna to zrekompensować.

Licencja

Mass Downloader za free można jedynie wypróbować. Po zakończeniu okresu trial należy wykupić klucz rejestracyjny. Cena rejestracji to 19.85 USD i można jej dokonać bezpośrednio na stronie producenta: metaproducts.com/mp/mass_downloader.htm. Pobierz za darmo także inne urządzenia dziale Internet.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mass Downloader 3.3.698 SR2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie