Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LeechGet 2009 2.1

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Martin Albiez
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Data modyfikacji: 27.03.2012
Rozmiar: 2.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1128

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LeechGet 2009 2.1

LeechGet to kolejna aplikacja, umożliwiająca szybsze pobieranie plików z Internetu.

Choć poszczególne opcje nie różnią się zbytnio od tego co oferuje konkurencja, to jednak LeechGet jest programem znacząco prostszym, głównie dzięki takiej, a nie innej konstrukcji interfejsu, skierowanego tak samo do początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Do podstawowych funkcji programu zaliczyć możemy: wznawianie raz rozpoczętych połączeń, dzielenie pliku na mniejsze części, co znacząco przyspieszy jego pobieranie, zaawansowany i modyfikowalny system raportów i statystyk oraz historię pobranych plików, wzorem tej z przeglądarek internetowych.

Nic nie stoi na przeszkodzie również, by przy użyciu LeechGet, zaplanować pobieranie, dzięki sprawnie skonstruowanemu kalendarzowi. Dla każdego kto po raz pierwszy uruchomi aplikację, producenci stworzyli specjalny kreator, dodający plik do pobrania, ustawiający jego katalog docelowy, wybierający prędkość itd. To ukłon przede wszystkim w stronę mniej zaawansowanych użytkowników, choć i „starzy wyjadacze” na pewno uznają tą funkcję za przydatną.

LeechGet posiada też opcję integracji z niektórymi przeglądarkami, m.in. Internet Explorer 6/7, Mozilla Firefox, Netscape, i Opera.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LeechGet 2009 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie