Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jdownloader 0.95

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Jdownloader team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2010
Rozmiar: 28,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5887

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Jdownloader 0.95

Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne. Dostępny za darmo Jdownloader jest aplikacją, która ma za zadanie wspomóc pobieranie. Jest on użyteczna zwłaszcza w przypadkach, gdy mamy do czynienia z dużym, rozbitym na kilka części archiwum. Dlaczego? Otóż pozwala ona na równoczesne pobieranie kilku części, co w przypadku braku konta Premium sprawia, że nie musimy odczekiwać kilku-kilkunastu minut między jednym a drugim pobraniem.

To jeszcze nie koniec zalet tej aplikacji. Posiada ona interesująca usługę rozpoznawania kodów Captcha (czyli tych literek i cyfr, które generowane są losowo i które musimy wpisać, by zacząć pobieranie), pozwala na podgląd możliwości pobierania pliku czy też automatyczni wypakować archiwum po pobraniu. Pobierz Jdownloader i przekonaj się o wszystkich jego możliwościach! Z pewnością nie będziesz rozczarowany.

Do obsługi programu nie jest potrzebna znajomość języka obcego, ponieważ mamy wydanie Jdownloader pl. Jak prezentuje się interfejs programu – prezentują to umieszczone w galerii przy tym opisie screenshoty. Jego obsługa jest dziecinnie prosta, a co ciekawe, radzi on sobie ze stronami zabezpieczającymi linki. Potrafi także dokonywać importu CCF, DLC oraz RSDF. Te wszystkie zalety to chyba wystarczająco wiele, aby wykonać download Jdownloader pl. Jako że jest to program bezpłatny, nie kosztuje to ani grosza. W dodatku aplikacja jest oparta na otwartym kodzie, który każdy użytkownik może modyfikować po swojemu.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jdownloader 0.95Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie