Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Download Manager 5.17

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Tonec
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 4446

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Internet Download Manager 5.17

Internet Download Manager (znany w skrócie jako IDM) jest menadżerem ściągania plików. Dzięki niemu szybkość pobierania plików może zwiększyć się nawet 5 razy a ściąganie można dowolnie planować oraz zatrzymywać, aby wznowić je w jakiejkolwiek chwili. Jeśli pobranie się nie powiedzie z powodu przerwania połączenia internetowego, awarii komputera lub przerwanej dostawy prądu IDM ponowi download automatycznie. IDM naprawia również błędy w procesie ściągania. Program IDM nie jest free. Zapoznaj się z działaniem programu Internet Download Manager – ściągnij trial z naszego serwisu.

Szybkość działania Internet Download Manager zawdzięcza technologii dzielenia ściąganego pliku na części i równoczesnym pobieraniu go z kilku lokalizacji. Ponad to, w odróżnieniu od innych akceleratorów, IDM używa dynamicznego dzielenia pliku oraz posiada możliwość ponownego użycia źródeł bez rozłączania się i konieczności ponownego logowania. Interfejs programu IDM jest przejrzysty a obsługa prosta. Internet Download Manager obsługuje serwery proxy, protokoły FTP i HTTP, pliki cookie. IDM współpracuje z fierwall i ze źródłami wymagającymi uwierzytelnienia. Próbna wersja IDM za darmo na naszym serwisie.

Działanie IDM jest automatycznie skojarzone z takimi programami jak: Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 oraz z wieloma innymi przeglądarkami. W IDM kontrolujesz download plików. Ściąganie można zainicjować przeciągając ikonę pliku na okno programu lub wybrać polecenie „Ściągnij” w danym programie. W Internet Download Manager download możną ustawić na daną godzinę, polecić programowi zakończyć działanie o określonym czasie a nawet nakazać mu zamknąć komputer (o określonej porze lub po zakończeniu ściągania). Internet Download Manager nie jest freeware. IDM do pobrania na naszym serwisie to wersja próbna, która działa miesiąc.

Inne cechy IDM to podgląd plików ZIP, ustawianie kategorii ściąganych plików, różne dźwięki skojarzone z różnymi czynnościami programu, obsługa HTTPS, więcej funkcji okna zarządzania procesami, skanowanie antywirusowa po zakończonym ściąganiu, kontrola ilości pobierania (funkcja szczególnie przydatna w sieciach o ograniczonej ilości poboru danych). W Internet Download Manager za free dostępny jest wyczerpujący poradnik obsługi programu oraz wyczerpująca pomoc. IDM dostępny jest w wielu językowych. Istnieje również możliwość instalacji IDM po polsku.

Najnowsza wersja programu IDM 5.17 posiada panel ściągania, który może być użyty do pobierania flash wideo z takich stron jak YouTube, MySpaceTV czy Google Videos. Poczynając od obecnej wersji IDM posiada pełna współpracę z Windows Vista, ulepszone okno zarządzania procesów i obsługę protokołu MMS. Usprawniono współpracę z Internet Explorer, udoskonalono silnik programu, dodano obsługę nowych wyszukiwarek, ulepszono pasek narzędzi oraz naprawiono błędy w tym błąd ze ściąganiem plików ponad 4GB. IDM pobierz z naszego serwisu.

IDM nie jest freeware. IDM to trial – przez 30 dni od instalacji działają wszystkie jego funkcje. Po okresie 30 dni należy zakupić pełną wersję i zarejestrować się na stronie producenta. Obecnie cena Internet Download Manager w wersji pl to wydatek rzędu $24,95. Przypominamy o poprawnej pisowni, używanie błędnych pisowni, na przykład: internet dowload manager, internet downloader manager lub idmdownload może doprowadzić do błędnych wyników wyszukiwania i natrafienia na nieoryginalne programy. Ściągnij oryginalny IDM z naszej strony. Nie jest potrzebne dla IDM osobne spolszczenie. IDM w wersji pl działa od chwili instalacji. Najnowszy, doskonały menadżer ściągania Internet Download Manager – pobierz z naszego działu Akceleratory Pobierania.

Podobne Akceleratory pobierania

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Download Manager 5.17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie