Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Download Manager 6

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Tonec Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.09.2011
Data modyfikacji: 03.06.2013
Rozmiar: 4,85 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2352

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Internet Download Manager 6

Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu. Ważną funkcją programu jest integracja z większością popularnych przeglądarek internetowych, do których należą  Internet Explorer, Opera, Google Chrome, Firefox, Safari czy Netscape.

Program umożliwia między innymi wznowienie przerwanego procesu pobierania. Dzięki wykorzystanej technologii dynamicznej segmentacji plików aplikacja ściąga pakiety szybciej i bezpieczniej w porównaniu do klasycznego bezpośredniego pobierania. Program posiada również funkcję harmonogramu zadań oraz podglądu spakowanych archiwów zip. Dzięki tej  aplikacji bez problemów pobierzemy materiały z takich serwisów jak Google Video, YouTube czy MySpaceTV oraz wiele innych korzystających z podobnych technologii. 

IDM obsługuje serwery proxy oraz protokoły HTTP, FTP i HTTPS. Do zdecydowanych zalet programu należy zaliczyć prosty i przyjazny interfejs oraz dostępność polskiej wersji językowej. Minusem jest to, iż aplikacja jest płatna. Cena pełnej wersji to 29,95 $. Poniżej dostępna jest wersja trial, która umożliwia testowanie aplikacji przez okres 30 dni.

Podobne Akceleratory pobierania

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Download Manager 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie