Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Download Accelerator 5.12

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Westbyte
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Data modyfikacji: 27.03.2012
Rozmiar: 4.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1231

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Internet Download Accelerator 5.12

Oto świetna aplikacja znacząco przyspieszająca pobieranie plików z internetu, wykorzystująca maksymalne możliwości łącza internetowego.

Główne działanie tej aplikacji to oczywiście znaczące przyspieszenie pobierania plików, w oparciu o protokoły HTTP, HTTPS i FTP. Istota działania programu jest dziecinnie prosta. Każdy plik, dzielony jest bowiem na kilka części, które pobierane są jednocześnie, znacząco przyspieszając każdą z nich. Co więcej, jeśli zdarzy się przerwanie połączenia, Internet Download Accelerator bezproblemowo wznowi pobieranie przy następnym uruchomieniu.

By zapewnić maksymalny komfort pracy program integruje się z przeglądarkami takimi, jak: Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera, Nescape i inne, wymieniając w nich standardowe protokoły pobierania na swoje. Dodatkowo aplikacja posiada własny FTP Explorer, możliwość zaplanowania pobierania, kontrolę jego szybkości oraz sprawnie skonstruowaną wyszukiwarkę.

Internet Download Accelerator posiada również specjalną opcję, która pozwala na automatyczne przeszukanie Internetu w celu znalezienia mirrorów do pożądanego pliku. Jest to naprawdę duże ułatwienie, które sprawia, że każdy użytkownik zaoszczędza cenny czas.

Podobne Akceleratory pobierania

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • Wrzuta Manager

  Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Download Accelerator 5.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie