Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HiDownload Pro 7.22

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: StreamingStar Technology Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 1.9 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 615

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis HiDownload Pro 7.22

HiDownload Pro 7.22 to program  przeznaczony do przyspieszania procesu pobierania plików z Internetu. Program obsługuje większość najczęściej spotykanych protokołów – HTTP, FTP, MMS, MMST, MMSU, RTSP i PNM. Ponadto, HiDownload oferuje download plików z serwisów RapidShare i MegaUpload, oraz zapis strumieni audio i video przesyłanych przez Internet. HiDownload Pro 7.22 po polsku nie jest dostępny.

Licencja
HiDownload Pro 7.22 za darmo można jedynie wypróbować. Po zakończeniu licencji próbnej należy wykupić klucz rejestracyjny w cenie od 21USD. Na stronie oficjalnej znajdziesz pełen cennik.

Podobne Akceleratory pobierania

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HiDownload Pro 7.22

dodał: ~huj , 21.05.2009

JEBANE GÓWNO

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie