Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HiDownload Pro 7.21

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: StreamingStar Technology Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 967

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis HiDownload Pro 7.21

HiDownload Pro jest ciekawym programem do przyspieszania pobieranych danych z Internetu.

W programie zaimlementowano wiele ciekawych funkcji min.: ściąganie plików z protokołów HTTP,FTP,MMS/MMST/MMSU,RTSP i PNM oraz możliwość pobierania pilków z serwisów rapidshare i megaupload. Dodatkowo program potrafi przechwytywać strumienie z  plików wmv, wma, asf, asx, rm, ra, rmvb, ram, smil, smi, rpm, mov, flv, pls, m3u. HiDownload Pro może podglądać zawartość archiwów .zip, obsługuje serwery proxy i pliki cookies, umożliwia zamianę nazw plików. Program integruje się z przeglądarkami nternet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Mozilla, i Netscape.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HiDownload Pro 7.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie