Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GetRight 6.3e

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Headlight Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3005

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GetRight 6.3e

GetRight to bardzo dobre narzędzie służące do pobierania z sieci najróżniejszych plików, które od wielu lat śmiało konkuruje z innymi aplikacjami tego typu. GetRight nie jest za free udostępniany użytkownikom, przez co nie każdy ma szansę sprawdzić jego możliwości. Na szczęście, ponieważ GetRight nie jest freeware to twórcy udostępnili jego wersję testową, która pozwala na zapoznanie się z funkcjami tego programu. Wersję trial GetRight za free znajdziesz oczywiście w naszym serwisie.

Przejdźmy jednak do samych funkcji programu, których jest całkiem sporo. Przede wszystkim download GetRight pozwala na uzyskanie dostępu do narzędzia umożliwiającego pobieranie kilku plików na raz, przerywania i wznawiania procesu pobierania, a także dzielenia plików, tak aby sam proces odbywał się szybciej. GetRight nie jest po polsku  na szczęście fani tego programu w naszym kraju postanowili jakoś temu zaradzić. Istnieje spolszczenie GetRight, które warto pobrać i zainstalować. Dzięki temu każdy ma szansę skorzystać z GetRight pl.

Program potrafi przyspieszyć pobieranie plików, a do tego bez problemu integruje się z najbardziej popularnymi przeglądarkami internetowymi, automatycznie przejmując pobieranie plików. GetRight Portable został wzbogacony dodatkowo o klienta FTP. GetRight działa z Windows 7, jak i z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Nie ma natomiast GetRight pod Mac.

Pobierz GetRight i sprawdź jak działa ten doskonały menadżer pobierania plików.


Podobne Akceleratory pobierania

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GetRight 6.3eAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie