Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fresh Download 8.12

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Freshdevices.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 781

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fresh Download 8.12

Fresh Download to darmowe narzędzie przeznaczone do pobierania plików z Internetu za pomocą protokołu HTTP i FTP. Fresh Download przyspiesza download danych poprzez mechanizm pobierania piku w kilku częściach z kilku źródeł. Program pozwala zatrzymywać i wznawiać ściąganie danych, posiada wsparcie dla programów antywirusowych oraz  monitorowanie schowka. Współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami - Internet Explorer, Firefox i Mozilla, Netscape Communicator, Opera, Avant Browser, Maxthon, Crazy Browser i Slim Browser. Aplikacja jest wolna od wszelkiego oprogramowania typu spyware. Niestety, Fresh Download z menu pl nie został przygotowany przez producenta. 

Uwaga!

Do prawidłowego działania należy dokonać rejestracji wersji Fresh Download za free na stronie producenta

Podobne Akceleratory pobierania

 • Wrzuta Manager

  Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fresh Download 8.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie