Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fresh Download 8.6

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: FreshDevices Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 566

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fresh Download 8.6

Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania. Duża zaletą jest to, że integruje się on ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami, jak Internet Explorer czy Mozilla Firefox lub Opera, a także fakt, że download Fresh Download jest całkowicie darmowy. To bezpłatna aplikacja, którą każdy może używać bez ograniczeń za darmo.

Menadżer obsługuje protokoły HTTP i FTP. Aby przyśpieszyć proces pobierania plików z sieci, dzieli je na mniejsze części, co naprawdę przyśpiesza proces. Dla wygody użytkownika wprowadzono takie opcje jak możliwość przerwania i wznowienia transferu, ustalanie kolejki i priorytetów ściągania plików, a także wsparcie dla antywirusów. Można bez problemu używać Fresh Download pod Windows – nie ma wydania menadżera na inne systemy operacyjne.

Trzeba zauważyć, że aby aktywować, program należy zarejestrować się na stronie producenta. Jest to operacja w pełni darmowa i nie wiąże się z koniecznością uiszczania jakichkolwiek opłat. To jedyna niewygoda, jaka nas czeka przed zainstalowaniem tego użytecznego pomocnika. Co prawda nie ma wydania Fresh Download pl, jednak obsługa jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nim każdy użytkownik znający podstawowe choćby zwroty w języku angielskim.

Na koniec wypada dodać, że niektórzy użytkownicy narzekają, że po usunięciu (odinstalowaniu) Fresh Download z systemu, pozostają w nim resztki jego plików.  Gdyby tak się stało, polecamy użyć jednego z darmowych programów czyszczących, jakie znajdują się na stronach naszego portalu.

Podobne Akceleratory pobierania

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fresh Download 8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie