Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Download Manager 3.9

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: FreeDownloadManager.ORG
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 23.07.2008
Data modyfikacji: 11.01.2013
Rozmiar: 7,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2665

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Free Download Manager 3.9

Darmowy program przyspieszający pobieranie plików z Internetu.

Pozwala na pobierania plików z protokołów HTTP, FTP i BitTorrent, dzielenie plików i ściąganie ich z kilku źródeł, zatrzymywanie i wznowienie pobierani pliku, planowanie zadań ściągania danych, limitowanie przepustowości łącza, wyłączanie komputer po skończonym ściąganiu. Ponad to umozliwia na przeglądanie stron i serwerów FTP za pomocą wbudowanego Eksploratora i pobranie danych z odnośników, może również ściągać całe witryny WWW. Program domyślnie integruje się z przeglądarką Internet Explorer, ale w opcja bardzo prosto można zmienić na tą, z której aktualnie korzystamy.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Download Manager 3.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie