Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Download Manager 3.0

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: FreeDownloadManager.ORG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 6.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1283

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Download Manager 3.0

Free Download Manager to jeden z najbardziej popularnych menadżerów pobierania plików z sieci. Największym atutem tej aplikacji jest możliwość korzystania z Free Download Manager za darmo, oraz liczba opcji oferowanych przez ten program.

Free Download Manager  za free pozwala na pobieranie plików udostępnianych w HTTP, HTTPS, FTP, a nawet obsługuje linki BitTorrent. Darmowy Free Download Manager oferuje wszystko to czego można oczekiwać od programu tego typu, a mianowicie możliwość pobierania kilku plików na raz, możliwość zarządzania downloadem, poprzez określanie np. priorytetów pobierania, a także możliwość wstrzymywania i wznawiania wszelkich procesów. Ponadto Free Download Manager do pobrania z naszej strony umożliwia skonfigurowanie opcji wykorzystania łącza na trzy sposoby. Program pozwala określić wykorzystanie łącza na poziomie niskim, dzięki czemu można śmiało w między czasie surfować po sieci; średnim, oraz wysokim, który gwarantuje najszybszą prędkość pobierania plików. Dzięki wykorzystaniu HTML Spider możliwe staje się również pobieranie całych stron WWW. Program doskonale integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak, Internet Explorer, Opera czy Firefox, z którymi Free Download Manager działa wybornie. Warto pamiętać, że najnowszy Free Download Manager działa z Windows 7. Nie ma natomiast specjalnej wersji Free Download Manager pod Mac i Linux.

Oczywiście Free Download Manager jest po polsku, co znacznie ułatwia zapoznanie się z wszystkimi jego opcjami. Free Download Manager pl portable jest skierowany dla użytkowników zarówno komputerów stacjonarnych, jak i laptopów, którzy szukają darmowego i zaawansowanego menadżera pobierania plików. Download Free Download Manager jest dostępny na naszej stronie za free.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Download Manager 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie