Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGot 1.2.0.4

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: InformAction
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.09.2009
Rozmiar: 310 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 963

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis FlashGot 1.2.0.4

FlashGot 1.2.0.4 to program wspomagający proces pobierania plików z internetu współpracujący z akceleratorami pobierania. Nie działa on samodzielnie ale zostaje dodany jak wtyczka do przeglądarki internetowej zainstalowanej w PC. FlashGot 1.2.0.4 przyspiesza download plików poprzez takie programy jak Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird i Flock. Przy pomocy FlashGot 1.2.0.4 ściągniesz nie tylko pojedyncze pliki ale dzięki unikalnej opcji będziesz mieć możliwość zaznaczenia całej zawartości strony lub jej części i pobrania jej na wybrane miejsce na dysku. FlashGot 1.2.0.4 dostępny jest za darmo ponieważ działa na licencji GNU GPL. Dobra wiadomością dla polskich użytkowników jest fakt, że FlashGot 1.2.0.4 działa po polsku.

Jeśli potrzebujesz wprowadzić do procesu ściągania plików nieco kontroli, potrzebne będzie ci takie narzędzie jak FlashGot 1.2.0.4. Programy, z którymi współdziała FlashGot 1.2.0.4 to: BitComet, FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, GigaGet, HiDownload, iGetter, InstantGet, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer (Net Transport 2), NetAnts, Orbit, ReGet, Star Downloader, Thunder, TrueDownloader, Download Master, WellGet i wxDFast. Ciekawą funkcją FlashGot 1.2.0.4 jest możliwość zbudowania galerii ze zdjęć, które są zawarte są na kilku stronach www, w ten sposób można scalić media rozsiane po kilku stronach. Najnowszy FlashGot 1.2.0.4 został wyposażony w kompatybilność z FlashGet 3.2 oraz automatyczne przechwytywanie zawartości schowka. Zainstaluj FlashGot 1.2.0.4 i pobierz jeden lub kilka plików równocześnie.

Po instalacji FlashGot dostęp do niego znajdziemy w menu Narzędzia  przeglądarki po czym możemy, dla łatwiejszej i szybszej obsługi wyciągnąć go na pasek narzędzi. W ustawieniach znajdziemy możliwość wyboru folderu docelowego oraz akceleratora pobierania, z którym będzie współpracował FlashGot. Poprzez FlashGot 1.2.0.4 za free możemy użyć opcji automatycznego przechwytywania plików wideo. Dzięki FlashGot 1.2.0.4 nie potrzebujesz osobnych programów do ściągania plików wideo – wchodząc na stronę z filmami wideo wystarczy wybrać plik i zacząć ściąganie. Poprzez menadżer pobierania można kontrolować proces ściągania i śledzić jego postęp.

Wymagania systemowe FlashGot 1.2.0.4
Program FlashGot 1.2.0.4, najnowszy program włoskiej firmy InformAction, działa na następujących systemach operacyjnych Microsoft Windows: Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows XP oraz Windows Vista. Według oficjalnych informacji dostępnych w tym momencie na stronie producenta program FlashGot 1.2.0.4 oraz Windows 7 są niekompatybilne. Oprócz Windows Windows FlashGot 1.2.0.4 działa na Mac OS X, Linux oraz FreeBSD. Nie musisz szukać dla programu FlashGot 1.2.0.4 osobnego spolszczenia aby działał po polsku. FlashGot 1.2.0.4 w wersji pl działa od momentu zainstalowania na dysku.

Licencja FlashGot 1.2.0.4
Program FlashGot 1.2.0.4 nie jest trial. FlashGot 1.2.0.4 rozpowszechniany jest na otwartej licencji GNU GPL (General Public License). W praktyce jest to równoznaczne, że FlashGot 1.2.0.4, jak freeware, dostępny jest całkowicie za darmo. Działa on w stu procentach od czasu instalacji bez żadnych dodatkowych opłat. Nie mniej jednak autorzy zachęcają do wpłat, które pozwolą w dalszym ciągu rozwijać program. Wpływy z datków przeznaczone są na zakup sprzętu i wykupienie domen oraz hosting. Wpłat można dokonywać przez stronę oficjalną http://flashgot.net przy użyciu karty kredytowej.

Jeśli pragniesz przetestować najnowszy FlashGot 1.2.0.4, ściągnij go z naszego serwisu. Poza FlashGot 1.2.0.4 do pobrania czekają na ciebie tysiące darmowych programów, w tym akceleratory pobierania i najnowsze wersje wiodących przeglądarek internetowych.


Podobne Akceleratory pobierania

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • Wrzuta Manager

  Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku.

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGot 1.2.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie