Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGet 3.2.0.1060 Beta / 2.11.0.1188

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Amaze Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.09.2009
Rozmiar: 7,5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 3876

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashGet 3.2.0.1060 Beta / 2.11.0.1188


FlashGet jest jednym z najbardziej popularnych managerów pobierania plików z internetu. Manager pobierania to program, który wspomaga procesy ściągania plików przez Internet na dysk komputera. FlashGet za free umożliwia download plików z prędkością o wiele większą niż w standardowym procesie. Oprócz pomocy w pobieraniu, FlashGet umożliwia także zarządzanie ściągniętymi plikami. Nawet podczas kilku procesów ściągania FlashGet (downloads) nie spowalnia działania komputera. Pobierz darmowy FlashGet już teraz. Pogram FlashGet dostępny jest w języku polskim.

Pierwszą z zalet programu jest unikalna technologia Multi-server Hyper-threading Transportation, znana w skrócie jako MHT. Dzięki tej technologii program FlashGet 3.2.0.1060 Beta  umożliwia download plików w szybkości od 6 do 10 razy lepszej niż w czasie normalnego pobierania plików. Autorzy oprogramowania zadbali, aby wspomagany przez FlashGet download plików był jak najmniejszym obciążeniem dla systemu. Bardzo trafnym rozwiązaniem jest możliwość integracji FlashGet z dowolnym programem antywirusowym, który skanuje każdy pobierany plik. W ten sposób mamy pewność, że ściągane pliki są bezpieczne i nie narażają bezpieczeństwa naszego komputera. FlashGet w wersji pl działa od chwili instalacji.

Aplikacja FlashGet serii 3 obsługuje wiele protokołów, w tym HTTP, HTTPS, ed2k, FTP, RTSP, MMS, MOST, eMule czy BitTorrent. Z jego pomocą przyspieszysz również pobieranie plików z stron internetowych gdyż FlashGet współpracuje z przeglądarkami internetowymi i w chwili gdy za jej pośrednictwem pragniesz pobrać plik FlashGet przejmuje procedurę. Teraz, dzięki FlashGet przeglądarki Opera czy Mozilla Firefox będziesz mieć pewność, że każdy plik zostanie pobrany w całości i bez błędów.

Sekretem szybkości programu FlashGet jest zabieg podzielenia ściąganego pliku na kilka sekcji, z których każda pobierana jest osobno. Dzięki takiemu zabiegowi proces jest znacznie przyspieszony a ryzyko pobrania zepsutego pliku mniejszy gdyż program może naprawić zniszczoną część pliku i ja wymienić bez potrzeby ściągania całego pliku od nowa. Innym zabiegiem, który znacznie wspomaga proces jest wyszukiwanie najszybszych źródeł ściągania. Przy pomocy tych mechanizmów efektywność FlashGet jest nawet 10 razy szybsza niż w przypadku zwykłego pobierania. FlashGet umożliwia kategoryzowanie plików, co pozwala na ich wygodną organizacje. Każda kategoria może mieć przypisany osobny folder. Program posiada możliwość przechwytywania zawartości schowka oraz pozwala zaprogramować proces ściągania włącznie z zamknięciem komputera po zakończeniu pracy. Najnowszy Flashget serii 3.0 został wyposażony w nowy interfejs i poprawki w stabilności działania.

Licencja FlashGet
FlashGet serii 3 rozpowszechniany jest na licencji freeware. Oznacza to, że otrzymujemy FlashGet za free i bez żadnych ograniczeń w działaniu. Należy wspomnieć, że istnieje możliwość, że FlashGet będzie proponował instalację paska narzędzi lub zmianę domyślnej strony startowej lub wyszukiwarki w przeglądarce – są to zmiany, które nie wpłyną na jakość działania programu i nie trzeba się zgadzać na te sugestie.

Kompatybilność FlashGet
Systemy operacyjne, na jakich działa FlashGet to Windows XP, Windows 95, Windows ME, Windows 2000, Windows NT, Windows 98. Potwierdzono także kompatybilność FlashGet z Windows Vista. Nie ma na razie oficjalnych informacji na temat zgodności FlashGet z Windows 7. Program jest przeznaczony na Windows i nie ma wersji FlashGet na Linux.

Instalując FlashGet na PC znacznie przyspieszysz ściąganie danych. Wypróbuj FlashGet – pobierz go z naszej strony. Zapraszamy do naszego działu Internet, gdzie znajdziesz inne, darmowe akceleratory pobierania.

Podobne Akceleratory pobierania

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGet 3.2.0.1060 Beta / 2.11.0.1188Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie