Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGet 2.11.0.1188

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: FlashGet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2009
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 8930

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashGet 2.11.0.1188


Przedstawiamy najnowszą wersję programu FlashGet serii 2.0, jednego z najbardziej uznanych menedżerów pobierania plików z internetu. Program FlashGet współpracuje z Mozilla Firefox, Internet Explorer, Operą i innymi przeglądarkami. FlashGet pobierając plik tworzy wirtualne połączenie z serwerem a następnie pobiera plik, dzięki czemu zwiększa się prędkość transferu. FlashGet umożliwia ponadto tworzenie kategorii dla pobieranych plików, dzięki czemu ściągnięte pliki HTML trafiają do innego foldera niż MP3. FlashGet pozwala też zatrzymać i odnowić pobieranie lub wyłącza komputer zaraz po zakończeniu ściągania.

Najnowszy FlashGet obsługuje protokoły sieci BitTorrent i eDonkey umożliwiając pobieranie plików z tych sieci oraz obsługuje protokoły internetowe HTTP, FTP, RTSP, BT i MMS. Ważną zaleta darmowego programu FlashGet jest prostota, szybkość – dzięki technice MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) szybkość pobierania jest zwiększona od 6 do 10 razy.

Kolejnym plusem jest gwarancja bezpieczeństwa – FlashGet nie posiada żadnych złośliwych elementów oraz współpracuje ze skanerami antywirusowymi. FlashGet zapewnia szybkie ściąganie danych bez obniżenia sprawności komputera. FlashGet dostępny w wersji free posiada funkcję pozwalającą zatrzymać w każdej chwili pobieranie pliku i reaktywować czynność w innym momencie oraz opcję dzielenia pliku, dzięki czemu można go pobierać w kilku częściach jednocześnie, co z kolei powoduje znaczne przyspieszenie transferu.

Program FlashGet, którego downolad mozna znaleść na naszej stronie, pozwala tworzyć osobne foldery dla różnych typów plików osobnego folderu, do którego następnie pobierane są określone pliki i aplikacje. Program obsługuje proxy oraz pozwala kontrolować przepustowość pobierania. FlashGet posiada możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia komputera po zakończeni ściągania a także rozbudowaną funkcję interakcji z przeglądarkami internetowymi.

Wystarczy kliknąć na zielony przycisk o nazwie Pobierz i ściągnąć FlashGet, aby w prosty sposób przyspieszyć pobieranie plików z internetu. Obsługę i konfiguracje programu ułatwi posiadanie wersji polskiej programu, która nie jest dostępna automatycznie. Aby ściągnąć spolszczenie FlashGet kliknij na ten link, aby pobrać plik językowy FlashGet w wersji pl.


Podobne Akceleratory pobierania

 • Wrzuta Manager

  Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku.

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGet 2.11.0.1188Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie