Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGet 1.9.6.1073

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: FlashGet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 13464

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashGet 1.9.6.1073

Przedstawiamy najnowszą wersję programu FlashGet 1.9.6., jednego z najbardziej uznanych menedżerów pobierania plików z internetu. Program FlashGet obsługuje takie przeglądarki jak Internet Explorer, Opera czy Mozilla Firefox. FlashGet pobierając plik tworzy wirtualne połączenie z serwerem a następnie pobiera plik dzięki czemu zwiększa się prędkość transferu. FlashGet umożliwia ponadto tworzenie kategorii dla pobieranych plików, dzięki czemu ściągnięte pliki HTML trafiają do innego foldera niż MP3. FlashGet pozwala też zatrzymać i odnowić pobieranie lub wyłącza komputer zaraz po zakończeniu ściągania.

Najnowszy FlashGet obsługuje protokoły sieci BitTorrent i eDonkey umożliwiając pobieranie plików z tych sieci oraz obsługuje protokoły internetowe HTTP, FTP, RTSP, BT i MMS.

Najważniejsze funkcje oferowane przesz darmowy program FlashGet:

- Prostota, szybkość – dzięki technice MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) szybkość pobierania jest zwiększona od 6 do 10 razy.
- Bezpieczeństwo – nie posiada żadnych złośliwych programów
- Efektywność – FlashGet zapewnia szybkie ściąganie danych bez obniżenia sprawności komputera
- Funkcja pozwalająca zatrzymać w każdej chwili pobieranie pliku i reaktywować czynność w innym momencie.
- FlashGet posiada możliwość dzielenia pliku, dzięki czemu można go pobierać w kilku częściach jednocześnie, co z kolei powoduje znaczne przyspieszenie transferu.
- FlashGet pozwala tworzyć osobne foldery dla różnych typów plików osobnego folderu, do którego następnie pobierane są określone pliki i aplikacje.
- Obsługuje proxy.
- Najnowsza wersja FlashGet pozwala kontrolować przepustowość pobierania.
- Możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia komputera po zakończeni ściągania.
- FlashGet posiada rozbudowaną funkcję interakcji z przeglądarkami internetowymi.
- FlashGet posiada funkcję współpracy ze skanerami antywirusowymi.

Wystarczy kliknąć na zielony przycisk o nazwie Pobierz i ściągnąć darmową aplikację FlashGet, aby w prosty sposób przyspieszyć pobieranie plików z internetu.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • Wrzuta Manager

  Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGet 1.9.6.1073

dodał: ~tajniki , 01.10.2012

działa na google chrome??

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie