Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGet 1.9.6.1073

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: FlashGet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 13472

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashGet 1.9.6.1073

Przedstawiamy najnowszą wersję programu FlashGet 1.9.6., jednego z najbardziej uznanych menedżerów pobierania plików z internetu. Program FlashGet obsługuje takie przeglądarki jak Internet Explorer, Opera czy Mozilla Firefox. FlashGet pobierając plik tworzy wirtualne połączenie z serwerem a następnie pobiera plik dzięki czemu zwiększa się prędkość transferu. FlashGet umożliwia ponadto tworzenie kategorii dla pobieranych plików, dzięki czemu ściągnięte pliki HTML trafiają do innego foldera niż MP3. FlashGet pozwala też zatrzymać i odnowić pobieranie lub wyłącza komputer zaraz po zakończeniu ściągania.

Najnowszy FlashGet obsługuje protokoły sieci BitTorrent i eDonkey umożliwiając pobieranie plików z tych sieci oraz obsługuje protokoły internetowe HTTP, FTP, RTSP, BT i MMS.

Najważniejsze funkcje oferowane przesz darmowy program FlashGet:

- Prostota, szybkość – dzięki technice MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) szybkość pobierania jest zwiększona od 6 do 10 razy.
- Bezpieczeństwo – nie posiada żadnych złośliwych programów
- Efektywność – FlashGet zapewnia szybkie ściąganie danych bez obniżenia sprawności komputera
- Funkcja pozwalająca zatrzymać w każdej chwili pobieranie pliku i reaktywować czynność w innym momencie.
- FlashGet posiada możliwość dzielenia pliku, dzięki czemu można go pobierać w kilku częściach jednocześnie, co z kolei powoduje znaczne przyspieszenie transferu.
- FlashGet pozwala tworzyć osobne foldery dla różnych typów plików osobnego folderu, do którego następnie pobierane są określone pliki i aplikacje.
- Obsługuje proxy.
- Najnowsza wersja FlashGet pozwala kontrolować przepustowość pobierania.
- Możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia komputera po zakończeni ściągania.
- FlashGet posiada rozbudowaną funkcję interakcji z przeglądarkami internetowymi.
- FlashGet posiada funkcję współpracy ze skanerami antywirusowymi.

Wystarczy kliknąć na zielony przycisk o nazwie Pobierz i ściągnąć darmową aplikację FlashGet, aby w prosty sposób przyspieszyć pobieranie plików z internetu.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGet 1.9.6.1073

dodał: ~tajniki , 01.10.2012

działa na google chrome??

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie