Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Download Accelerator Plus 9.4

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: SpeedBit Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2010
Rozmiar: 11.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1405

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Download Accelerator Plus 9.4

Dostępny za darmo Download Accelerator Plus 9.4 to aplikacja, której celem jest maksymalna pomoc przy ściąganiu plików z sieci. Jest to program uniwersalny, który współpracuje z popularnymi przeglądarkami sieciowymi jak Internet Explorer czy też Firefox bądź Opera. Download Accelerator Plus 9.4 jest do pobrania z tej strony, możesz samemu przekonać się o jego zaletach, ponieważ nie zapłacisz za to ani grosza.

Wypróbuj zatem aplikację! Po wybraniu plików, jakie chcesz ściągać, Download Accelerator Plus 9.4 wyszukuje także ich mirrory na innych serwerach, dzięki czemu zwiększa się znacznie szybkość pobierania. Prezentowana na tej stronie wersja ma również duże wsparcie dla plików multimedialnych oraz własną wyszukiwarkę wskazanych formatów plików. Ponieważ mamy wydanie Download Accelerator Plus 9.4 po polsku, nie powinno być żadnych kłopotów z konfiguracją czy ustawieniami aplikacji. Free download Download Accelerator Plus 9.4 umożliwi także zatrzymanie transferu w dowolnej chwili oraz bezproblemowe wznowienie go. Pomoze to zwłaszcza użytkownikom Firefoxa, podczas gdy pobieramy plik za pomocą tej przeglądarki, każde przerwanie transferu powoduje, że musimy pobierać plik od nowa. Dzięki Download Accelerator Plus 9.4 można tego uniknąć!

Program można stosować z wszystkimi systemami operacyjnymi Windows. Bez problemu aplikacja wspiera pobieranie na XP oraz Vista, a i przy Windows 7 Download Accelerator Plus 9.4 nie powinien zawieść. Co się zaś tyczy wersji Download Accelerator Plus 9.4 na Linux, musisz je poszukać na innej stronie naszego portalu. Jeśli więc zdarza Ci się ściągać od czasu do czasu pliki z sieci, nie wahaj się, tylko ściągnij tą aplikację. Na pewno znacznie ułatwi Ci życie i pozwoli zaoszczędzić czas. 

Podobne Akceleratory pobierania

 • Fresh Download 8.6

  Fresh Download 8.6 to użyteczna narzędzie dla każdego, kto tylko ściąga dużo rzeczy poprzez Internet. Jest to wygodny i łatwy w obsłudze menadżer pobierania, dzięki któremu zdecydowanie przyspieszymy proces pobierania.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Download Accelerator Plus 9.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie