Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Download Accelerator Plus 8.7.0.5

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: SpeedBit Ltd.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 6.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 9570

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Download Accelerator Plus 8.7.0.5

Jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych programów do wspomagania ściągania plików z Internetu. Doskonale współpracuje z popularnymi przeglądarkami (Internet Explorer, Mozillą, Operą oraz Netscapem).

Umożliwia pobieranie wszystkich plików z przeglądanej przez nas strony, wraz z plikami z odnośników. Dzieli pliki na kilka mniejszych części, automatycznie przeszukuje dostępne serwery, z których można ściągnać plik - co znacznie przyspiesza prędkość pobierania. Dysponuje wyszukiwarką popularnych plików (mp3, jpg). W nowej wersji dodano wsparcie dla plików multimedialnych. Pobieranie pliku możemy wstrzymać w dowolnej chwili i wznowić w każdym momencie.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Download Accelerator Plus 8.7.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie