Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGet 3.7 3.7.0.1203

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: FlashGet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2010
Data modyfikacji: 13.08.2012
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 14930

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashGet 3.7 3.7.0.1203

FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie. Program integruje się z przeglądarkami jak Firefox czy Internet Explorer, dzięki czemu można ją wykorzystywać bez problemu podczas przeglądania stron. Możesz spróbować, jak spisuje się ten dodatek w każdej chwili – jest możliwy free download FlashGet 3.7 z tej właśnie strony.

Aplikacja ta ma wiele plusów. Na przykład można ja ustawić tak, by po skończeniu pobierania plików wyłączyła komputer. Dzięki temu nie trzeba siedzieć i czekać, aż skończy się transfer. Download FlashGet 3.7 daje także możliwość przechwytywania zawartości schowka systemowego oraz odłożenia transferu w czasie. Wypróbuj FlashGet 3.7 za darmo – być może stwierdzisz, że nie da się żyć bez tego rozszerzenia? Co prawda nie ma wersji FlashGet 3.7 po polsku, jednak nie jest ona do niczego potrzebna. Obsługa interfejsu jest dziecinnie prosta i nawet bez wersji FlashGet 3.7 pl każdy da sobie z nią bez problemu radę. Ewentualnie można rozejrzeć się po sieci, czy nie powstało spolszczenie FlashGet 3.7.

Co się natomiast tyczy systemów operacyjnych, to nie ma żadnych problemów z FlashGet 3.7 na Windows 7. Także pod XP i Vista aplikacja działa wzorowo. Co się tyczy Linux i Mac – nie ma wersji na te systemy. Na szczęście w sieci jest  dużo podobnych programów dla tych systemów operacyjnych na osobnych stronach naszego portalu.

­Certyfikat___pl

Podobne Akceleratory pobierania

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGet 3.7 3.7.0.1203Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie