Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinSnap 2.1.6

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: NTWind Software.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 522 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 417

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis WinSnap 2.1.6

Jest to program do przeprowadzania zrzutów ekranu. Zajmuje niewiele miejsca, a  bardzo dobrze zbudowany. Pozwala m.in.na przechwycenie pełnego ekranu, okna, okna aplikacji, wybranego regionu.

Użytkownik ma możliwość wyboru łatwych opcji edycji jak zmiana koloru, dodanie do zrzutu konturu, znaku wodnego. Działa opcja skalowania oraz obracania. Przechwycony obraz jest do obejrzenia w oknie, później można zapisać go w schowku. Użytkownik może korzystać z licznych skrótów klawiatury. Efekty posiadają swoje zakładki właściwości, co pozwala precyzyjnie wykonywać wszelkie operacja konieczne do tworzenia galerii. Dodatkowym ułatwieniem jest polski interfejs z aplikacją.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinSnap 2.1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie