Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinSnap 3.5.6

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: NTWind Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 907 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 357

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinSnap 3.5.6

WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

Podobnie jak inne aplikacje tego typu WinSnap umożliwia wykonanie zrzutu z z całego ekranu, aktywnych okien, wybranych fragmentów itp., a także fragmentu bez ramki czy menu. Program pozwala także na obróbkę graficzną wykonanego w ten sposób obrazu. Można obracać, skalować, cieniować, dodawać kolory, obiekty czy znaki wodne. Program obsługuje skróty klawiszowe, które użytkownik może dowolnie edytować.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni darmowego używania programu.


Podobne Zrzuty ekranowe

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinSnap 3.5.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie