Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UltraSnap PRO 2.3

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: MediaChance
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 379

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis UltraSnap PRO 2.3

UltraSnap PRO służy do robienia zrzutów z ekranu i poddawaniu ich obróbce graficznej.

Podobnie jak inne aplikacje tego typu UltraSnap PRO umożliwia wykonanie zrzutu z z całego ekranu, aktywnych okien, wybranych fragmentów itp. Otrzymany obraz można obrabiać za pomocą licznych narzędzi graficznych.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni darmowego używania programu.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UltraSnap PRO 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie