Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Screenshot Captor 2.101

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: DonationCoder.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 8.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 653

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Screenshot Captor 2.101

Screenshot Captor jest darmowym narzędziem służącym do robienia zrzutów ekranowych.

Program pozwala wykonać zrzut z całego ekranu, działających programów, aktywnych okien lub wybranego przez użytkownika fragmentu ekranu. Program umożliwia zastosowanie na powstałych w ten  sposób obrazach filtrów, dodanie cieni czy tworzenie miniaturek, a także bardziej standardowe operacje jak wstawianie obiektów czy tekstu.
Uwaga!
Licencja Freeware dotyczy tylko zastosowań niekomercyjnych. Aby otrzymać klucz rejestracyjny trzeba zarejestrować się na stronie internetowej projektu.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Screenshot Captor 2.101Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie