Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Screenshot Captor 4

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Donationcoder
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 167

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Screenshot Captor 4

Screenshot Captor to bardzo przydatny, darmowy program, który posłuży do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp.
Prosty w obsłudze interfejs oraz przypisanie skrótów klawiszowych do wszystkich, najważniejszych funkcji czyni Screenshot Captor aplikacją niemal dla każdego. Nawet niedoświadczeni uzytkownicy nie będą mieć problemu z obsługą aplikacji.

Obok typowych narzedzi służących do przechwytywania obrazu, prezentowane oprogramowanie pozwala również na prostę edycję zapisanych screenów. Nie zabraknie tutaj mozliwości wklejania tekstów, znaczników lub innych elementów. Ponadto uzytkownik może zastosować jeden z zaimplementowanych filtrów lub szybko stworzyć miniaturę obrazka.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Screenshot Captor 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie