Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Screenpresso 1.3.7.11

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Learn Pulse
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2011
Data modyfikacji: 08.04.2013
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 370

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Screenpresso 1.3.7.11

Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę. Program ten wyposażono w mnóstwo użytecznych opcji, które sprawiają, że praca z nim to czysta przyjemność. A co najważniejsze – download Screenpresso 1.3.7.11 nie kosztuje ani grosza, każdy może więc pobrać go i używać bez konieczności narażania się na jakiekolwiek koszty.

Aplikacja pozwala na zapis całego obszaru ekranu, wybranych jego rejonów lub też aktywnego okna. Z poziomu programu możemy dokonywać edycji wykonanych zrzutów – mamy w nim dość dużo opcji edycyjnych, jak na przykład nakładanie symboli, przycinanie grafiki, stosowanie efektów odbicia czy też cieni. Warto podkreślić, że jest wydanie Screenpresso pl, czyli aplikacji tej mogą używać osoby nie władające żadnym językiem obcym. Pobierz zatem ten program i rób obrazki kiedy tylko chcesz! Dzięki tej aplikacji będzie to dziecinnie łatwe, a zrzuty zapisać możemy jako GIF, PNG, JPG czy też BMP.

Screenpresso 1.3.7.8 działa na Windows 7, Vista i XP. Aby w pełni korzystać z możliwości programu nie musimy go nawet instalować w systemie operacyjnym. To kolejny z plusów tej w pełni darmowej  aplikacji, którą można pobrać z tej właśnie strony. Istnieje również wersja Pro tego programu, która kosztuje 22 Euro, czyli ok. 80 złotych. Nim jednak zainteresujesz się nią, sprawdź, co potrafi w wydaniu darmowym.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Screenpresso 1.3.7.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie