Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Screen Video Recorder 1.5.33

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: WORDADDIN STUDIO
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 8.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 610

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Screen Video Recorder 1.5.33

Screen Video Recorder jest programem umożliwiającym nagranie video czynności wykonywanych na ekranie komputera.

Użytkownik ma możliwość wyboru nagrania zrzutu z całego ekranu (full screen) lub tylko fragmentu. Aplikacja rejestruje także dźwięk. Zarejestrowany materiał filmowy może zostać zapisany w formacie AVI lub WMV.

Uwaga!
Wersja Trial działa przez 14 dni.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Screen Video Recorder 1.5.33Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie