Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PlayClaw 2.1

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Sytexis software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.05.2011
Rozmiar: 3,29 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 342

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PlayClaw 2.1

PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje. W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu, download PlayClaw nie obciąża za bardzo zasobów systemowych i nie wpływa zbyt dużo na szybkość działania samej gry, wykorzystując w pełni możliwości najnowszych procesorów. Użytkownik może własnoręcznie określić parametry nagrywanego filmu czy też obrazu, określając ich rozmiar lub też ustawić, aby zrzuty ekranu były tworzone automatycznie, co kilka lub kilkanaście sekund, dzięki czemu nie trzeba odrywać się od gry by nacisnąć jakiś klawisz.

Nagrywane w programie filmiki mogą być zapisane w różnych, popularnych formatach multimedialnych, co oszczędza czas i nie wymaga żadnej dodatkowej kompresji. Jeśli potrzebujesz narzędzia, które nie tylko pomoże Ci uwiecznić twoje dokonania w grze, ale również sprawdzi wydajność Twojego komputera, to też pobierz PlayClaw, gdyż program oferuje wbudowany benchmark wyświetlające takie dane, jak liczba FPS czy też aktualna temperatura procesora.  Program jest początkującym konkurentem bardziej uznanego Fraps’a, ale oferuje kilka opcji, których nie znajdziemy u konkurencji, dlatego warto pokusić się o wypróbowanie za darmo wersji testowej programu na własnej skórze. 

Podobne Zrzuty ekranowe

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PlayClaw 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie