Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PicPick 1.7.2

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Wiziple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 6.12 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 777

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PicPick 1.7.2

PicPick to nieduży, darmowy program do wykonywania zrzutów z ekranu, posiadający najniezbędniejsze funkcje.
Aplikacja pozwala na obróbkę wykonanego screena: dodawanie obiektów, tekstów, a także przycinanie, obracanie, zmiany rozmiaru, zmiany kolorów czy rozjaśnianie obrazu. Efekty pracy można zapisać w formatach: BMP, JPG, PNG, GIF. PicPick obsługuje skróty klawiszowe, które użytkownik może dowolnie edytować. Program nie wymaga instalacji, po uruchomieniu dostępny jest z tray'a. ­

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PicPick 1.7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie