Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MWSnap 3.0.0.74

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Mirek Wójtowicz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 521

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MWSnap 3.0.0.74

MWSnap to niewielkie lecz funkcjonalne narzędzie do tworzenia screenów z wybranych części ekranu.

W obecnej wersji program umożliwia nagrywanie całego pulpitu, aktywnego okna, menu, kontrolek, stałych lub dowolnych, prostokątnych części ekranu. MWSnap obsługuje 5 najpopularniejszych formatów graficznych i zawiera wiele narzędzi graficznych: m.in. zoom i Color Picker. Program może być również wykorzystany jako szybki podgląd obrazu lub konwertera.  MWSnap nie wymaga instalacji i żadnych specjalnych bibliotek DLL, plików systemowych czy sterowników.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MWSnap 3.0.0.74Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie