Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Movie Thumbnailer 200808a 200808a

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: SourceForge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 2.34MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 299

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Movie Thumbnailer 200808a 200808a

Movie Thumbnailer (mtn) to prosty i darmowe narzędzie pozwalające robić zrzuty ekranowe filmów i plików wideo do formatu thumbnaili. Screenshoty zapisywane są jako pliki JPEG. Program oparty jest na libavcodec engine z platformy FFmpeg, dzięki czemu współpracuje z wszystkimi popularnymi kodekami, takimi jak: divx, h264, mpeg1, mpeg2, mp4, vc1, wmv, xvid. Aplikacja jest również kompatybilna z najpopularniejszymi formatami, jak na przykład: 3gp, .avi, .dat, .mkv, .wmv. Movie Thumbnailer jest programem typu open source, przystosowany jest do działania na każdym systemie wyposażonym w gcc, FFmpeg i GD. Najpopularniejszymi systemami tego typu są oczywiście Windows oraz Linux.

Cechy programu:
-duża szybkość, osiągnięta dzięki libavcodec engine
-linia poleceń
-batch mode do szukania plików filmowych
-uruchamianie w tle
-wszystkie thumbnaile zapisywane są do jednego pliku .JPEG, istnieje również możliwość oddzielnego zapisywania (-I option)
-zgodność z nazwami plików w Unicode w Windows i Linux.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Movie Thumbnailer 200808a 200808aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie