Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HyperSnap-DX 6.30.02

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Hyperionics Technology, LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 333

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis HyperSnap-DX 6.30.02

HyperSnap jest aplikacją umożliwiającą wykonywanie zrzutów ekranowych.

Program daje również możliwość edytowania wykonanych screenów, kopiowanie tekstu z ekranu, a także screeny z gier (warunkiem jest używanie przez nie drajwerów DirectX lub Glide) czy wybranych programów video. Zaletą aplikacji jest polski interfejs. Pobierz najnowszą dostępną wersje HyperSnap-DX.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HyperSnap-DX 6.30.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie