Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HyperSnap-DX 7.23

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Hyperionics technology LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.10.2010
Data modyfikacji: 06.02.2013
Rozmiar: 11 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 321

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis HyperSnap-DX 7.23

HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany. Jest to rozwiązanie o tyle wygodne, że możemy dzięki niemu wykonać zrzut programu działającego w oknie lub też wybranego fragmentu strony internetowej.

HyperSnap pozwala także na dokonywanie zrzutów ekranowych filmów oraz gier. Dzięki temu możemy na zawsze utrwalić najciekawsze momenty rozgrywki. A jeśli chcemy wykonać zrzut strony, to jest tu rzadko występująca w tego typu programach funkcja przewijania ekranu. Na czym to polega? Jeśli zawartość strony nie mieści się na jednym ekranie, podczas używania aplikacji przewijamy go do końca i już wszystko zostaje utrwalone.

Download HyperSnap-DX w pełnej wersji nie jest możliwy. Mamy jednak na stronie wersję testową, która pozwoli na przekonanie się o możliwościach programu przez określony czas. Dlatego też przed nabyciem pełnej wersji radzimy przetestować wersję trial. Nie może być jednak mowy o rozczarowaniu – w Internecie można spotkać mnóstwo opinii o aplikacji i ciężko znaleźć negatywne. Ten program wykona zrzut ekranu w każdej sytuacji – o czym można przekonać się całkowicie za darmo.

Warto zauważyć, że grafiki po zrzuceniu możemy od razu edytować – na screenach załączonych w galerii przy tym opisie widać zresztą, jak prezentują się narzędzia edytorskie. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, aplikacja została wydana tylko i wyłącznie w wersji dla Windows, możemy więc używać jej na Vista, XP i Windows 7.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HyperSnap-DX 7.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie