Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gadwin PrintScreen 4.3.1299

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Gadwin Systems, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 914

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gadwin PrintScreen 4.3.1299

Gadwin PrintScreen jest programem do wykonywania zrzutów z ekranu posiadającym ciekawe funkcje.

Aplikacja umożliwia wykonanie zrzutu z całego ekranu bądź z fragmentów i zapisanie go w wybranym formacie. Ponadto pozwala na wyeliminowanie kursora myszki czy dodanie cienia.
Wykonany zrzut można wysłać mailem lub wydrukować bezpośrednio z programu. Gadwin PrintScreen uruchamia się automatycznie przy starcie systemu operacyjnego.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gadwin PrintScreen 4.3.1299Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie