Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Exif wMarker 1.6.3

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: gPhotoShow
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 1.73 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 237

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Exif wMarker 1.6.3

Exif wMarker to proste i przyjazne w użyciu narzędzie do wstawiania własnych znaków wodnych na zdjęcia i zrzuty ekranowe. Takim znakiem może być zarówno tekst własny (np. prawa autorskie czy adres strony internetowej) jak i znaki typu EXIF czy IPTC. Dzięki tej aplikacji możemy skutecznie oznaczyć nasze zdjęcia,skany, obrazki chroniąc je przed nieuczciwym zawłaszczaniem.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Exif wMarker 1.6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie