Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Screen Capture 2.0.4

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Longfine Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 838

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Easy Screen Capture 2.0.4

Easy Screen Capture to proste narzędzie do robienia zrzutów z ekranu.

Program posiada przejrzysty interfejs. Umożliwia zapisywanie fragmentów ekranu, całych ekranów lub tylko aktywnych okienek. Wykonany w ten sposób obraz może zostać opatrzony strzałkami, napisami itp. Zrzuty zapisywane są w formatach PNG, GIF, JPG, BMP.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Screen Capture 2.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie