Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Capturex Image Grabber 1.4.0.190

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Cliprex Video Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1439

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Capturex Image Grabber 1.4.0.190

Capturex Image Grabber umożliwia tworzenie wysokiej jakości screenów z nagrań video.

Program pozwala na sprawne poruszanie się po nagraniu video przez możliwość wpisywania czasu oraz wybór klatek filmu. Capturex Image Grabber wspiera formaty: AVI, MPG, ASF, WMV, VCD, DivX, XviD. Screeny mogą zostać zapisane w następujących formatach: BMP, JPG, GIF, WMF, EMF, TIFF, PNG, ICO, PCX i JPEG2000.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego używania programu. Ponadto do każdego zrzuty zostaje dodany znak wodny z napisem „Capturex Image Grabber”.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Capturex Image Grabber 1.4.0.190Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie