Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Snap 8.0.6

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Ashampoo GmbH.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.09.2015
Rozmiar: 47,24 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 61

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Snap 8.0.6

Ashampoo Snap 8 w najnowszej wersji to jeszcze bardziej dopracowana, funkcjonalna i bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do tworzenia zrzutów ekranu. Oprócz podstawowej funkcjonalności, narzędzie pozwala również dostosowywać zrzuty do indywidualnych preferencji, jak również tworzyć specjalne filmy instruktażowe. 

Program Ashampoo Snap 8 wyposażono w imponującą liczbę ciekawych i użytecznych funkcji, za pomocą których możemy wygodnie rejestrować aktywność na komputerze zarówno w postaci plików graficznych, jak również pliku wideo. Możemy na przykład przechwycić pełną zawartość pulpitu, pełne jego okno (np. aktywne okno programu lub eksploratora itp.), konkretne obszary pulpitu zaznaczane przez użytkownika, a nawet dowolne kształty.

Ponadto w programie Ashampoo Snap 8 znajdziemy inne, równie przydatne opcje. Możemy na przykład tworzyć zrzuty ekranu w określonych przez użytkownika odstępach czasowych, jak również wykonywać zrzuty ekranu stron WWW bez konieczności ich przewijania. Przydatna może się również okazać opcja robienia zrzutów ekranu rozwijanych części menu w programach. Do dyspozycji użytkownika oddano także możliwość rejestrowania sekwencji wideo z obrazem pulpitu, co może okazać się przydatne np. podczas tworzenia materiałów szkoleniowych. 

Po wykonaniu zrzutu ekranu możemy skorzystać z dość szerokiej palety dodatkowych opcji odpowiedzialnych za obróbkę graficzną. Możemy np. zakreślić istotne elementy obrazu, dodać notatkę, adnotację, prosty kształt (np. strzałkę), zasłonięcie obrazu itp. Program udostępniany jest na mocy licencji próbnej (trial). 

Podobne Zrzuty ekranowe

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • SnagIt

  SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera.

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Snap 8.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie