Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hardcopy 2016.03.01

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Siegfried Weckmann
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.03.2016
Rozmiar: 6,77 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Hardcopy 2016.03.01

Hardcopy to zupełnie darmowy program dla komputerów z systemem operacyjnym Windows. Umożliwia on wykonanie przez nas zrzutów ekranu, które później możemy nie tylko zapisać na dysku twardym, ale również wydrukować.

Za pomocą tego programu użytkownik komputera może w dość prosty sposób przechwycić całą zawartość pulpitu, dowolne okno programu czy też wybrany przez niego element ekranu np. pasek zadań. Aplikacja doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy chcemy zapisać wyniki zdarzeń w systemie operacyjnym Windows, wynikające z korzystania przez nas z narzędzi administracyjnych. Jest on przydatny również w takich momentach, kiedy nie mamy możliwości pobrania konkretnej grafiki z sieci, a chcemy ją koniecznie zapisać na dysku naszego komputera.

Należy zaznaczyć, że po uruchomieniu Hardcopy jest automatycznie minimalizowany do zasobnika systemowego. W prawym górnym rogu naszego ekranu pojawia się dodatkowa zielona ikonka, która umożliwi nam wykonanie w dość szybkim tempie zrzutu ekranu z jednoczesnym zapisem w formacie .oxps. Każdy zapisany przez nas dokument zawiera szczegółowe dane takie jak: informacje na temat naszego komputera oraz datę zrobienia screenshotu.

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • WinSnap

  WinSnap jest niedużym, lecz funkcjonalnym programem do wykonywania zrzutów ekranowych.

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • HyperSnap-DX

  HyperSnap-DX 7.23 to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hardcopy 2016.03.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie