Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner Photo Studio Professional 12.0.1.9

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Zoner Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2010
Rozmiar: 63.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 348

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zoner Photo Studio Professional 12.0.1.9

Dostępny za free Zoner Photo Studio Professional 12 to świetne narzędzie do obróbki i przeglądania zdjęć. Masz tu wiele funkcji, jakie występują w tego typu programach., czyli na przykład usuwanie czerwonych oczu, korekta barw, edycja obrazu oraz możliwości publikacji w sieci. Niestety, nie ma wydania Zoner Photo Studio Professional za darmo. Prezentowana na naszych stronach wersja to trial, który pozwala Ci na używania programu przez 30 dni. Po tym okresie musisz nabyć pełną wersję, płacą producentowi. Oczywiście jeśli zdecydujesz się kupić.

Nie jest możliwy download Zoner Photo Studio Professional 12 pl. Starsze wersja programu wydano w naszym języku, jednak nie tą. Jest zatem szansa, że pojawi się kiedyś spolszczenie Zoner Photo Studio Professional 12. Jeśli jednak znasz angielski, brak polskiej wersji językowej nie powinien być przeszkodą. W takim przypadku pobierz Zoner Photo Studio Professional 12 I zobacz, co potrafi ta aplikacja! Zoner Photo Studio Professional 12.0.1.9 przeznaczony jest na systemy oepracyjne z rodziny Windows. Możesz więc używać Zoner Photo Studio Professional 12 na Windows 7, Vista oraz XP. Nie ma wersji Zoner Photo Studio Professional 12 na Linux ani też Mac.

Jeśli szukasz dobrego programu do edycji i segregacji zdjęć, zobacz co potrafi Zoner Photo Studio Professional 12.0.1.9. Plik instalacyjny wersji trial ma 64 MB, więc ściąganie zajmie chwilę, warto jednak zapoznać się z tą aplikacja użyteczną zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników. Obojętne więc, którym jesteś – pobierz Zoner Photo Studio Professional 12 i zobacz, jak Ci się spodoba.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • IrfanView

  IrfanView program graficzny dostępny na darmowej licencji. Do pobrania najnowsza wersja dostępna na system operacyjny Windows .

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner Photo Studio Professional 12.0.1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie