Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner Photo Studio Professional 13

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Zoner Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.02.2011
Rozmiar: 84 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 436

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zoner Photo Studio Professional 13

Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki. Można przekonać się o tym samemu, pobierając za darmo Zoner Photo Studio Professional. Wydanie to przeznaczone jest dla użytkowników prywatnych. Jeśli ktoś ma zamiar używać aplikacji do pracy zawodowej, powinien wykupić wersję płatną, której koszt oscyluje w granicach 70 dolarów.

Zoner Photo Studio 13 oferuje wszystkie narzędzia, jakie tylko mogą przydać się do pracy ze zdjęciami. Znajdziemy tu więc liczne narzędzia do poprawki kolorów, redukcji czerwonych oczu, tworzenie płynnych panoram oraz galerii internetowych. Pobierz aplikację i zobacz, co można zyskać dzięki zawartym w niej możliwościom. Jednak ostrzegamy - nie ma wydania Zoner Photo Studio Professional pl, dlatego przyda się nieco znajomości języka angielskiego do obsługi programu.

Warto też dodać, że aplikacja ta umożliwia wykonanie w prosty i szybki sposób pokazu slajdów oraz można bezpośrednio z jej poziomu nagrać kolekcję zdjęć na płytę CD/DVD. Jak więc widać Zoner Photo Studio 13 to świetna – a co najważniejsze – darmowe narzędzie. Jego download możliwy jest z tej właśnie strony, więc zamiast czytać, lepiej przetestować osobiście wszystkie funkcje tego programu. Jeśli komuś przeszkadza brak wydania aplikacji po polsku, może poszukać spolszczenia w Internecie. Nie gwarantujemy jednak, że takie powstało.

Zoner Photo Studio Professional 13 to świetny program, który posiada mnóstwo opcji spotykanych w drogich, komercyjnych aplikacjach. Tym bardziej warto się z nim zapoznać.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner Photo Studio Professional 13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie