Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner Photo Studio Professional 13

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Zoner Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.02.2011
Rozmiar: 84 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 432

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zoner Photo Studio Professional 13

Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki. Można przekonać się o tym samemu, pobierając za darmo Zoner Photo Studio Professional. Wydanie to przeznaczone jest dla użytkowników prywatnych. Jeśli ktoś ma zamiar używać aplikacji do pracy zawodowej, powinien wykupić wersję płatną, której koszt oscyluje w granicach 70 dolarów.

Zoner Photo Studio 13 oferuje wszystkie narzędzia, jakie tylko mogą przydać się do pracy ze zdjęciami. Znajdziemy tu więc liczne narzędzia do poprawki kolorów, redukcji czerwonych oczu, tworzenie płynnych panoram oraz galerii internetowych. Pobierz aplikację i zobacz, co można zyskać dzięki zawartym w niej możliwościom. Jednak ostrzegamy - nie ma wydania Zoner Photo Studio Professional pl, dlatego przyda się nieco znajomości języka angielskiego do obsługi programu.

Warto też dodać, że aplikacja ta umożliwia wykonanie w prosty i szybki sposób pokazu slajdów oraz można bezpośrednio z jej poziomu nagrać kolekcję zdjęć na płytę CD/DVD. Jak więc widać Zoner Photo Studio 13 to świetna – a co najważniejsze – darmowe narzędzie. Jego download możliwy jest z tej właśnie strony, więc zamiast czytać, lepiej przetestować osobiście wszystkie funkcje tego programu. Jeśli komuś przeszkadza brak wydania aplikacji po polsku, może poszukać spolszczenia w Internecie. Nie gwarantujemy jednak, że takie powstało.

Zoner Photo Studio Professional 13 to świetny program, który posiada mnóstwo opcji spotykanych w drogich, komercyjnych aplikacjach. Tym bardziej warto się z nim zapoznać.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner Photo Studio Professional 13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie