Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner Photo Studio Free 13

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Zoner Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 22,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 206

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Zoner Photo Studio Free 13

Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu. Choć nie ma wersji polskiej programu, to jednak jest on bardzo prosty w obsłudze i nie będzie potrzeba znajomości żadnego języka obcego, aby się nim posługiwać. Dlatego też Zoner Photo może wypróbować każdy. A co ma do zaoferowania ta aplikacja?

Niedostępny w wersji pl Zoner Photo Studio Free umożliwia przeglądanie grafik oraz dokonywanie na nich prosty czynności edycyjnych. Możemy tu także tworzyć panoramy, a także próbować zmienić wykonane przez nas fotki w pełne 3D. Download tej aplikacji umożliwia także dodawanie do grafik efektów oraz różnorakich filtrów. W Zoner Photo mamy bardzo przyjazny dla użytkownika, intuicyjny interfejs graficzny. Dlatego też programu możemy używać nawet w wersji anglojęzycznej i nie potrzebne nam do niego żadne spolszczenie. Jedną z ciekawszych zalet jest także opcja tworzenia kalendarzy ze wskazanych grafik. Nadto download Zoner Photo Studio Free 13 umożliwi nam bezpośrednie zamieszczanie zdjęć na Facebooku i Twitterze z poziomu aplikacji.

Program działa na Windows 7, Vista oraz XP. Można więc stosować go na wszystkich aktualnie stosowanych systemach Windows, obojętnie, czy mamy je w wersji 32, czy też 64 bitowej. A że możliwości są całkiem spore, radzimy wypróbować aplikację w praktyce, co nie kosztuje ani grosz – wystarczy tylko kliknąć na poniższy link, aby zacząć jej pobieranie.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • IrfanView

  IrfanView program graficzny dostępny na darmowej licencji. Do pobrania najnowsza wersja dostępna na system operacyjny Windows .

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner Photo Studio Free 13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie