Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner Photo Studio Free 13

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Zoner Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 22,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Zoner Photo Studio Free 13

Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu. Choć nie ma wersji polskiej programu, to jednak jest on bardzo prosty w obsłudze i nie będzie potrzeba znajomości żadnego języka obcego, aby się nim posługiwać. Dlatego też Zoner Photo może wypróbować każdy. A co ma do zaoferowania ta aplikacja?

Niedostępny w wersji pl Zoner Photo Studio Free umożliwia przeglądanie grafik oraz dokonywanie na nich prosty czynności edycyjnych. Możemy tu także tworzyć panoramy, a także próbować zmienić wykonane przez nas fotki w pełne 3D. Download tej aplikacji umożliwia także dodawanie do grafik efektów oraz różnorakich filtrów. W Zoner Photo mamy bardzo przyjazny dla użytkownika, intuicyjny interfejs graficzny. Dlatego też programu możemy używać nawet w wersji anglojęzycznej i nie potrzebne nam do niego żadne spolszczenie. Jedną z ciekawszych zalet jest także opcja tworzenia kalendarzy ze wskazanych grafik. Nadto download Zoner Photo Studio Free 13 umożliwi nam bezpośrednie zamieszczanie zdjęć na Facebooku i Twitterze z poziomu aplikacji.

Program działa na Windows 7, Vista oraz XP. Można więc stosować go na wszystkich aktualnie stosowanych systemach Windows, obojętnie, czy mamy je w wersji 32, czy też 64 bitowej. A że możliwości są całkiem spore, radzimy wypróbować aplikację w praktyce, co nie kosztuje ani grosz – wystarczy tylko kliknąć na poniższy link, aby zacząć jej pobieranie.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner Photo Studio Free 13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie