Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XnView ver. 1.96

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Pierre e. Gougelet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 4.31 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1231

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis XnView ver. 1.96

XnView w wersji 1.96 to bardzo dobra przeglądarka i konwerter plików graficznych zarazem. Pozwala na otwarcie prawie 400 różnych typów plików i konwersje do kolejnych 50 formatów. Twórca XnView, poza oczywistymi funkcjami jak pełnoekranowy pokaz slajdów wyposażył swój program w narzędzia, takie jak filtry (blur, average, emboss, ...) i efekty (lens, wave, ...)  znane z popularnych „kombajnów”graficznych. Przeglądarka umożliwia bezstratne obracanie i przycinanie obrazów (również jpeg), zrzuty ekranu, modyfikacje jasności, nasycenia i kontrastów (także automatyczną), zmianę ilości kolorów czy edycję wielkości i rozdzielczości oglądanej grafiki. XnView został przetłumaczony na 44 języki w tym polski. Program można pobrać i używać za darmo, niestety tylko niekomercyjnie.


Podobne Przeglądarki grafiki

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • Zoner Photo Studio Professional

  Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XnView ver. 1.96Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie