Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XnView 1.95.1 Full

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Pierre-Emmanuel Gougelet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 14.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2380

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis XnView 1.95.1 Full

XnView jest programem do przeglądania grafiki.


Program obsługuje aż 400 formatów. Umożliwia konwersję plików między pięćdziesięcioma różnymi formatami. Użytkownik może również w programie dokonać podstawowej obróbki grafiki.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • Picturesque

  Niezwykle innowacyjny i przydatny program, przeznaczony do sortowania i oceniania bardzo dużych kolekcji zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do oceniania jakość.

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.

Inne informacje

xn view to program to przeglądania grafiki. xnview obsługuje 400 różnych formatów, posiada full warez oraz inview pocket. Współpracuje z linuxem dzięki xnview linux. Popularna wersja xn view to xnview 1.9. xn view ma zip full oraz deluxe full. xn view dodatkowo ma opcję full game oraz xnview ubuntu. xn view posiada xnview pocket. Xn view pozwala na podstawową obróbkę zdjęć i grafiki.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XnView 1.95.1 FullAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie