Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XnView 1.99 Complete

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Gougelet Pierre-emmanuel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.08.2009
Data modyfikacji: 20.12.2012
Rozmiar: 14,3 Mb
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2706

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis XnView 1.99 Complete

XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów. XnView dostępny jest po polsku i w 43 innych językach. Nie potrzebne jest dla XnView osobne spolszczenie. XnView w wersji pl działa od chwili instalacji. XnView jest całkowicie free z wyjątkiem używania w celach komercyjnych. Jeśli potrzebujesz prostego edytora i przeglądarki graficznej zdecyduj się na XnView – ściągnij z naszego serwisu.

Program XnView posiada wszystkie, powszechne już funkcje programu graficznego – obracanie i przycinanie zdjęć; zmiana rozmiaru; modyfikacja jasności, kontrastu, nasycenia; tryb pełnoekranowy; pokaz slajdów z efektami; porównywanie obrazów; zrzut ekranu; filtry (rozmycie, mapowanie wypukłości, detekcja krawędzi etc); efekty (soczewka, fale, itp); zmiana ilości kolorów; edycja IPTC; tworzenie animowanych GIF i ICO; obsługa TIFF; zbiorowa konwersja i zmiana nazw plików; współpraca ze skanerem i drukarką; obsługa funkcji Przeciągnij i Upuść; tworzenie i edycja wielostronicowych dokumentów TIFF, DCX, LDF; tworzenie pasków obrazów; obsługa metadanych EXIF i IPTC. Nie są to wszystkie funkcje XnView. Pobierz i przekonaj się jakie możliwości daje ten program. Pobierz i używaj XnView za darmo.

XnView jest programem bezpiecznym, bez reklam i elementów szpiegujących. Jeśli chcesz rozszerzyć działanie XnView ściągnij wtyczki dostępne w internecie. Szukając XnView plugin lub wtyczki możesz zaopatrzyć się w np. funkcje redukcji czerwonych oczu, narzędzia SDK, przeglądarkę ASCII, przeglądarkę Tagów ID3 i inne. Wtyczki XnView są do pobrania za darmo. Pluginy można ściągnąć między innymi z oficjalnej strony XnView z działu download.

Kompatybilność
Systemy, z jakimi współpracuje program XnView to Vista, 95, 98, NT, 2000, ME, XP. Oficjalnie potwierdzono kompatybilność XnView z Windows 7. Istnieją również wersje XnView na Linux.

Licencja
XnView jest freeware. XnView nie jest trial. XnView w wersji full można używać całkowicie za darmo w celach prywatnych i edukacyjnych. Darmowy XnView (free download) przysługuje także organizacjom non-profit. Komercyjnie można używać XnView tylko po wykupieniu licencji i rejestracji. Pojedyncza licencja kosztuje 26 euro a każda kolejna jest znacznie tańsza. XnView na Linux jest darmowy również dla użytkowników komercyjnych.

Download XnView trwa kilka sekund i już za chwilę możesz mieć na swym komputerze bardzo dobry program do edycji i przeglądania grafiki. Na serwisie możliwe jest także zapoznanie się ze starszymi wersjami XnView w wersji pl oraz ich download.

Zapraszamy do działu Grafika, gdzie znajdziesz wiele innych darmowych programów graficznych.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Picturesque

  Niezwykle innowacyjny i przydatny program, przeznaczony do sortowania i oceniania bardzo dużych kolekcji zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do oceniania jakość.

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • Zoner Photo Studio Professional

  Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki.

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XnView 1.99 CompleteAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie