Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WildBit Viewer 5.2

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: WildBit Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 7.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 435

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WildBit Viewer 5.2

WildBit Viewer jest bezpłatnym programem do przeglądania grafiki.

Aplikacja posiada przyjazny interfejs i cechuje się prosta obsługą. Program udostępnia narzędzia do   prostej edycji zdjęć. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość dopasowania wyglądu programu do własnych upodobań. Program wspiera formaty: *.BMP, *.JPEG, *.GIF, *.PNG, *.PCX, *.TIFF, *.WMF, *.TGA.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Zoner Photo Studio Professional

  Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki.

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • IrfanView

  IrfanView program graficzny dostępny na darmowej licencji. Do pobrania najnowsza wersja dostępna na system operacyjny Windows .

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

Inne informacje

wildbit viewer to program do zarządania grafiką. Współpracuje z oprogramowaniem windows - windows viewer, microsoft office viewer. Pozwala na tworzenie prezentacji zdjęć poprzez viewer power point. Jego instalacja jest bezpłatna freeware viewer. Wildbit viewer pozwala na edytowanie zdjęć dzięki images viewer. Microsoft word viewer pozwala do dużą dowolność działania. Tworzenie slajdów pozwala później na ich prezentację poprzez slideshow viewer. Wildbit viewer stwarza wiele możliwości działania. Wildbit viewer wykorzystuje możliwości jakie daje windows viewer. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WildBit Viewer 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie