Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WildBit Viewer 5.2

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: WildBit Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 7.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 440

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WildBit Viewer 5.2

WildBit Viewer jest bezpłatnym programem do przeglądania grafiki.

Aplikacja posiada przyjazny interfejs i cechuje się prosta obsługą. Program udostępnia narzędzia do   prostej edycji zdjęć. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość dopasowania wyglądu programu do własnych upodobań. Program wspiera formaty: *.BMP, *.JPEG, *.GIF, *.PNG, *.PCX, *.TIFF, *.WMF, *.TGA.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • Zoner Photo Studio Professional

  Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki.

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

Inne informacje

wildbit viewer to program do zarządania grafiką. Współpracuje z oprogramowaniem windows - windows viewer, microsoft office viewer. Pozwala na tworzenie prezentacji zdjęć poprzez viewer power point. Jego instalacja jest bezpłatna freeware viewer. Wildbit viewer pozwala na edytowanie zdjęć dzięki images viewer. Microsoft word viewer pozwala do dużą dowolność działania. Tworzenie slajdów pozwala później na ich prezentację poprzez slideshow viewer. Wildbit viewer stwarza wiele możliwości działania. Wildbit viewer wykorzystuje możliwości jakie daje windows viewer. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WildBit Viewer 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie