Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vallen JPegger 4.97

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Vallen-Systeme GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 455

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vallen JPegger 4.97

Vallen JPegger jest darmowym programem do przeglądania grafiki z polskim interfejsem.

Aplikacja umożliwia organizowanie i zarządzanie zdjęciami nawet w dużych ilościach. Ponadto program został wyposażony w narzędzia do podstawowej obróbki zdjęć. Vallen Jpegger może służyć też jako odtwarzacz i organizer plików MP3.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • Picturesque

  Niezwykle innowacyjny i przydatny program, przeznaczony do sortowania i oceniania bardzo dużych kolekcji zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do oceniania jakość.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vallen JPegger 4.97Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie