Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vallen JPegger 5

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Vallen-Systeme GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2011
Rozmiar: 2,3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 203

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vallen JPegger 5

Vallen JPegger 5 to aplikacja, służąca w głównej mierze do przeglądania zdjęć i plików graficznych. Znajdziemy tu jednak także dość zaskakującą - jak na tego typu program - funkcję odtwarzania plików muzycznych w formacie mp3, lecz to tylko dodatek. Przede wszystkim Vallen służy do ułatwienia przeglądania grafik zgromadzonych na twardym dysku. Posiada wsparcie dla ponad czterdziestu formatów, zarówno najbardziej popularnych, jak i mniej znanych. Poza tym umożliwia dostosowanie dowolnego obrazka w formacie widokówki do druku. Możemy umieścić do nawet 144 obrazków na jednej stronie!

Download Vallen JPegger nie kosztuje ani gorsza – to w pełni darmowa aplikacja. Polecamy ściągnąć ją, aby poznać wszystkie dostępne możliwości programu. Wypada dodać, że jeśli chodzi o wspomniane pliki mp3, możemy z poziomu aplikacji dokonać zmiany tagów. Co się zaś tyczy grafik, nie wypada nie wspomnieć, że możemy dzięki Vallen JPegger wykonywać zrzuty ekranowe oraz zmieniać rozmiary grafik. Dobrą funkcją jest także usuwanie duplikatów grafik, co pozwala na zwiększenie wolnej przestrzeni dyskowej. Pobierz Vallen JPegger i przekonaj się o tym samemu! Na zachętę dodamy, że jest to polska wersja językowa programu.

Ostatnie funkcje, za jakie można chwalić Vallen JPegger, to tworzenie pokazów slajdów oraz możliwość wykonywania masowych działań na grafikach. Jeśli więc chcemy np. zmienić nazwy kilkudziesięciu plików, nie będzie z tym żadnego problemu. Wykonujemy tylko jedną operacji gotowe. Jak wiec widać, Vallen JPegger 5 ma sporo ciekawych funkcji, które mogą przydać się każdemu użytkownikowi, dlatego zachęcamy do jego pobrania.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vallen JPegger 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie