Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tux Paint 0.9.21c

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: New Breed Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Rozmiar: 10.42 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1266

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tux Paint 0.9.21c

Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki. Sprawia to, że czas spędzony przy tym programie mija naprawdę miło. I co ważne - Tux Paint jest do pobrania za darmo z tej właśnie strony.

Jako że to aplikacja dla najmłodszych, mamy tu interfejs zaprojektowany w miły dla oka sposób. Znajdują się w nim między innymi pieczątki, pędzle, kredki, itp. Jest także przeznaczona dla nieco starszych dzieci różdżka, która otwiera dalsze opcje. Jest to wydanie Tux Paint pl, jednak program instalowany jest w języku angielskim. Wystarczy jednak wejść do zakładki Languages w opcjach i wybrać „Polish”, aby aplikacja była w pełni po polsku.

Dla zachęty do własnego malowania, wraz z programem jest dostarczanych kilka przykładowych obrazków do obróbki przez dziecko. Samo ich upiększanie jest niezła rozrywką, przy której maluch może spędzić trochę czasu. Download Tux Paint proponujemy rodzicom, nauczycielom i młodszym użytkownikom, szukającym łatwej w obsłudze, funkcjonalnej aplikacji graficznej. Bez problemu odpalimy Tux Paint na Windows 7, Vista i XP. Nie jest to co prawda narzędzie dla profesjonalistów, jednak jak pokazują to screenshoty zamieszczone w galerii przy tym opisie, da się wykonać miłe dla oka obrazki.

Tux Paint to interesująca propozycja dla młodszych użytkowników komputerów. Oferuje mnóstwo możliwości kreatywnego spędzenia czasu i w dodatku jest całkowicie za darmo. Dlatego też zachęcamy do pobrania aplikacji z Internetu.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tux Paint 0.9.21cAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie