Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photoshop Album Starter Edition 3.0

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 6.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2112

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photoshop Album Starter Edition 3.0

Photoshop Album Starter Edition to prosta przeglądarka grafiki, specjalnie przystosowana do odczytu fotografii.

Program umożliwia łatwe znajdywanie, katalogowanie, retuszowanie i udostępnianie zdjęć. Aplikacja pozwala na prostą edycję: usuwanie efektu czerwonych oczu, pooprawianie koloru czy jasności. Program posiada narzędzia, które umożliwiają wysyłanie zdjęć mailem i nagrywanie na płyty.
Uwaga!
Wersja Starter Edition jest bezpłatna ; jej funkcjonalność względem Photoshop Album 3.0 została ograniczona

Podobne Przeglądarki grafiki

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photoshop Album Starter Edition 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie